Kovboy Kız
AdsKovboy Kız
Ads
Description :

Kovboy Kız oyunumuzda vahşi batının alışılmış kovboylarının dışında artık bayanlarda at üstünde koşturmaya başladı. Siz bu oyunda kovboy kızı ve atını itina ile giydirerek bütün dikkatleri üzerinize çekmelisiniz. İyi eğlenceler

----

Güzel genç bayan ona white horse ve o doğru kıyafeti seçmek için sizi bekliyor. Seçmek için bir şans var pek çok renkli üstleri, altları. İsterseniz, hatta sizin için bir elbise seçin cowgirl. Bunun sonrasında en gerekli aksesuarlar yapmak cowgirl olmak tam olarak şapka ve çizmeler. Farklı bir saç modeli verir cowgirl özel bir görünümü vardır. Tüm bu yapabilirsiniz farenizi tıklatarak. Sonra senin at ile gezintiye etrafında ahır, ormanda vb. Ama giydir etmeyin bayan sadece bir kez, tekrar ve tekrar deneyin. Bir sürü bulabilirsiniz kombinasyonları damak tadınıza hitap edecek. Eğlenin!

----

Beautiful young lady him a white horse, and he is waiting for you to choose the right outfit. There is a chance to select many colorful tops, bottoms. If you want, you even choose a dress for cowgirl. After this, the necessary accessories to make to be precisely the cowgirl hat and boots. A different hairstyle gives cowgirl there is a private view. All you can do this by clicking your mouse. Then your horse with a stroll around the barn, in the forest, etc. But don't dress up lady, and only once, try again and again. You can find a lot of combinations that will appeal to your taste. Have fun!

Advertising
Last Played Games
Önceden oynadığınız herhangi bir oyun yok.
- Yandex.Metrica